A

VEIKALS

Mūsu kredo -
rūpīga un saprātīga pieeja sortimenta un piedāvājuma izveidē kā jaunai, tā arī mazlietotai datortehnikai.

B

REMONTS

Mums ir milzīga pieredze datoru un piezīmjdatoru diagnostikā un remontā. Mūsu darba kvalitāte – mūsu klientu uzticības ķīla.

C

SERVISS

Mēs piedāvājam plašu
pakalpojumu spektru
datortehnikas apkalpošanā, datortīklu apkalpošanā u.t.t.

Starp citu...

free diagnostic

Stacionāro un portatīvo datoru diagnostika mūsu servisā ir BEZMAKSAS pakalpojums.

Gadījumā, ja Jūs pasūtīsiet kādu no maksas pakalpojumiem (datora remonts, modernizācija un tt.), datora profilaksi mēs veiksim PAR VELTI!

Придумай Mūsu kompānija piedāvā Jums jau gatavus, labi pārdomātus datoru modeļus, kas izvēlēti, lai izcili veiktu visvairāk pieprasītos uzdevumus, ir labi sabalansēti pēc sistēmbloka darbspējas un cenas. Pēc Jūsu vēlēšanās, mēs varam nokomplektēt arī "datoru pēc individuāla pasūtījuma", kurš atbilstu Jūsu zveidotajam dizainam un vēlamajām konfigurācijām.

Закажи Kolosāla pieredze stacionāro datoru izveidē ļauj mums visaugstākajā līmenī realizēt drošus datoru sistēmu projektus. Jums tikai jāpastāsta mums par savām vēlmēm un prasībām, lai mūsu darbinieki varētu izveidot sistēmu atbilstoši tām.

Получи Jūs saņemsiet pasūtīto sistēmbloku pilnībā gatavu darbam. Lai uzsāktu darbu, Jums tikai jānospiež poga. Turklāt, mēs piedāvājam Jums pilnu pavadpakalpojumu spektru: tehnikas piegāde, datora pieslēgšana, programmatūras iestatīšana un citas iespējas.

Пользуйся Datorus, kuri nopirkti pie mums, mēs apkalpojam ārpus rindas. Pirmos 6 mēnešus datora profilakses un operētājsistēmas pāruzstādīšanas ārpusgarantijas darbus mēs Jums veiksim bez maksas! Mēs piedāvājam saviem pircējiem vispusīgu atbalstu: konsultācija, atlaides uz nākamo pirkumu un servisa pakalpojumiem.

November 2019
#MTWTFSS
44123
4545678910
4611121314151617
4718192021222324
48252627282930

Dažas mūsu saita sadaļas tiek atjaunotas vai ir izstrādes stadijā. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām.

Visi Internetveikali un cenas